אודות

logo

בנקט הינו פורטל פיננסים, אשר מרכז בתוכו מידע רב בנושא השקעות, ביטוחים ומשכנתאות, הלוואות ולימודי שוק ההון. האתר משמש כבמה לשיקוף המידע הרב שנצטבר בידנו בנושאים אלו, תוך שהוא מפרט מושגים שונים מעולם הפיננסים באמצעות כתבות ומאמרים. בכניסה לאתר בנקט, ניתן לנווט בקלות בין הכתבות לגבי המכשירים הפיננסיים השונים, או לבחור לעשות השוואת מחירים לייעוץ בכל ענף, בלחיצה על כפתור "השוואת מחירים". ההצעות ניתנות בחינם וללא התחייבות מצד הגולש. פורטל בנקט גייס את מיטב היועצים בתחום על מנת להביא לצרכנות פיננסית נכונה ומתאימה ללקוח.

מידע שימושי שאתר בנקט מספק
ניתן לחפש באתר אחר התוכן הרצוי באמצעות לחיצה על כפתור הכותרת הרלוונטית לחיפוש: הלוואות, ביטוחים, משכנתאות, השקעות ולימודים. בנוסף, ניתן לגשת אל מפת האתר ולאתר בקלות את התכנים הרצויים על מנת להגיע אל הכתבה או אל הקטגוריה הרצויה או אל הקטגוריות שתחתיה. המידע באתר לכשעצמו אינו בא להוות ייעוץ לבחירת השירות המתאים ללקוח, כל עוד יש לבנות ללקוח תוכנית מותאמת על פי הנתונים האישיים שלו.

השוואות מחירים לייעוץ
במידה והגולש מעוניין להסתייע בשירותי ייעוץ לטובת מוצר פיננסי שברצונו להפעיל, יהיה יכול ללחוץ על הכפתור המתאים במרכז העמוד הראשי, ולהשאיר את פרטי ההתקשרות בלבד, על מנת שאחד היועצים שלנו יוכל להתקשר עימו בנושא. יועץ ההשקעות הינו אדם מיומן בתחומו, אשר משתף מהידע המקצועי שלו ומניסיונו כדי להשביח את הבחירה במוצר הפיננסי הרצוי.

הכוונה להשקעה נבונה
הכוח הטמון בכסף הוא בעיקר בזכות הידע העומד מאחוריו ומפעיל אותו. האתר עובד ימים כלילות על מנת להוסיף לגולש את הידע בכל קטגוריה אשר מתמלאת בתכנים חדישים שביכולתם להעניק תשובות להתלבטויות בנוגע למהלכים פיננסיים שונים. על מנת להיעזר בגורמים מקצועיים ומייעצים ניתן להשוות בין הצעות המחיר – צעד ראשון בהשקעה.
 

callus