ביטוח חיים

ביטוח חיים הוא למעשה חוזה בין חברת הביטוח לבין האדם המבוטח בו מתחייבת חברת הביטוח לפצות בסכום כסף את שאריו של המבוטח במקרה של מוות. בדרך כלל מדובר במענק כספי חד פעמי או בקצבה חודשית. בתמורה לביטוח משלם המבוטח פרמייה חודשית לחברת הביטוח. בדרך כלל פוליסות ביטוח חיים משממשות גם במקרים בהם מאבד המבוטח את יכולתו להתפרנס, למשל במקרים בהם הוא נפגע בתאונה המונעת ממנו להמשיך לעבוד או בהגיעו לגיל הפרישה הנקוב בפוליסת הביטוח.

 

מלא פרטיך ונציגי הגופים המסומנים יחזרו אליך בהקדם:

coinsאפיקי השקעה נוספים:
subIphone
subIphone
subIphone
subIphone
subIphone
subIphone
subIphone
subIphone
subIphone
 

ביטוח אסף ראגואן

ביטוח אסף ראגואן

שחם

שחם
קבלו הצעות לביטוח חיים
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר

ביטוח חיים


אפשר לחלק את התועלת של ביטוחי חיים למספר תחומים: תחילה, במקרה ומדובר בביטוח למקרי מוות בלבד (ריסק), הרי שהמשפחה והשארים הם הנהנים העיקריים מכספי החיסכון, אולם ישנן אפשרויות ביטוח נוספות – כמו כיסוי בגין אבדן כושר עבודה וכיסויים ביטוחיים נוספים: פנסיה, תאונות אישיות ועוד – ואפילו הביטוח יכול לשמש עוגן ביטחון מול הלוואות שונות כמו משכנתא למשל. אנשים שונים נרתעים משמו של הביטוח, ונמנעים מעשותו, למרות שביטוח חיים מעורב יכול להועיל במקרים עוד בזמן חייו של המבוטח ולהבטיח לו מקור פרנסה בזמן פרישה לגמלאות, זקנה, אבדן כושר עבודה ועוד.

ביטוח חיים – מרכיב הפנסיה
את ביטוח החיים בדרך כלל משלמים בהוראת קבע עד לגיל הפרישה – תקופה המוערכת בכשליש מאורך חייו הממוצע של אדם, אז מתחילים ליהנות מהמרכיב הפנסיוני שנכלל בו. ניתן להשתמש בסכום הכסף באופן חד פעמי או על פי גמלה חודשית תחת לצורכי הכנסה למשפחה. החיסכון לזמן פנסיה מבטיח למעשה את המשכיותה של רמת החיים שהייתה נהוגה לפני הפרישה אף אם הופסקה המשכורת השוטפת ממקום העבודה.

ביטוח חיים – מרכיב אבדן כושר עבודה
גם פה ישנה משמעות לשמירה על רמת חיים קבועה כפי שהייתה לפני התאונה או המחלה, על ידי ניצול כספי ביטוח החיים. המרכיב הזה בתוך הפוליסה יאפשר למטופלים כיסוי כלכלי בנושא הטיפולים, האשפוזים ושאר ההוצאות בגין הנזק הגופני או הנפשי שנגרם ואובחן לו.

ביטוח חיים – ביטוח לתאונות אישיות
בין אם המקצוע שבו עוסקים כולל פעילות גופנית או לא – הסיכון לתאונה אישית תמיד נמצא שם: החלקה מגרם המדרגות, מחלה סופנית או איבוד כושר העבודה בגין מחלה ברמה מסוימת גם למספר שבועות או חודשים ועוד. במקום להפסיד פעמיים – גם עקב אותה פגיעה וגם במקור הפרנסה, מובטח כיסוי כספי שיסייע לעבור את אותה התקופה בשלום.
 

מאמרים:

ההכנסה בירידה? דווקא זה הזמן להלוואה!

ההכנסה בירידה? דווקא זה הזמן להלוואה!

לכל הלוואה יש שני צדדים, ובעת לקיחת ההלוואה חשוב לזכור את שניהם: מצד אחד עם קבלת ההלוואה פתאום רואים סכום כסף גדול ויפה בחשבון הבנק, אבל מצד שני חשוב לזכור שאת ההלוואה צריך גם להחזיר. המשך...
ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות

ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות

יש לא מעט בעלי מקצוע שנחשפים לסיכונים במהלך העבודה שלהם, ואי אפשר להימלט ממנה. מנקה חלונות יכולים ליפול אם הם יעשו זאת בסנפלינג, גם קבלני איטום שעובדים בגובה מסתכנים מאוד, ואי אפשר שלא להזכיר את המשך...

לקריאה נוספת:

callus