נדל"ן להשקעה בחו"ל

מלא פרטיך ונציגי הגופים המסומנים יחזרו אליך בהקדם:

coinsאפיקי השקעה נוספים:
subIphone
subIphone
subIphone
subIphone
 

BDP Real Estate

נדל"ן להשקעה ביער השחור גרמניה

MHR-1 נדלן מסחרי בגרמניה

נדלן מסחרי בגרמניה

אמריקן איגל

השקעה בנדלן בארהב, קנייה לצורך השכרה
נדל"ן להשקעה בחו"ל
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר

נדל"ן להשקעה בחו"ל


בתקופה האחרונה העיתונות מלאה בכתבות וידיעות אודות השקעות נדל"ן בחול וזאת בעקבות העליה בכמות השקעות שקימות כיום על ידי אזרחים וחברות שונות מהארץ. נדלן מאז ומתמיד נחשב להשקעה טובה למרות עליות ומורדות שונות בתחום, בסה"כ בעשורים האחרונים נכסים בעולם ובארץ הניבו תשואה של מאות אחוזים. כל מי שיש לו סבלנות ואורך נשימה יכול להנות מתשואה נאה עד מאוד בקניית ובהשקעה בנדל"ן בחול.

מדוע נדל"ן ?
נדל"ן בשנים האחרונות הפך להיות קורץ עד מאוד גם בגלל האקזוטיות שבדבר אך כמובן שבגלל סיבות אוביקטיביות יותר. בשנים האחרונות שווקי נדל"ן רבים בעולם נפתחו להשקעות והסיבה היא השוק המזרח אירופאי המתעורר. השקעות במזרח אירופה נחשבות זולות יותר מאשר השקעות בארץ ובמקומות אחרים ומניבות תשואה גבוהה יותר ולכן ישראלים רבים אצים להשקיע באזור זה.

השוק האמריקאי
שוק נוסף שמתעורר לחיים בשנים האחרונות הינו שוק הנדל"ן בארצות הברית. מאז משבר הסאבפריים בארצות הברית מחירי הנכסים ירדו בעשרות אחוזים בשל העובדה  שלא נמצא להם קונה. כיום ניתן למצוא ביניניים ונכסים שונים בארצות הברית במחירי מציאה בשל המשבר הגדול מלפני ארבע שנים. ההשקעה בארצות הברית הינה יקרה יותר מאשר במזרח אירופה אך גם כן מניבה תשואה יפה מאוד למשקיעים.

מדוע להשקיע בנדל"ן בחו"ל ?
אחת הסיבות להשקעה בנדל"ן בחו"ל היא הקושי למצוא נכסים כאלו בארץ. השקעות בארץ הן יקרות יותר מאשר בחו"ל במרבית הפעמיים ומניבות תשואה נמוכה יותר. כמו כן הבירוקרטיה בישראל מקשה מאוד על יצירת השקעות נדל"ן. לכן לעיתים משקיעים מחפשים מדינות אחרות בהם להשקיע את הונם בנכסים שונים. הסיבה השלישית היא המחסור בנדל"ן בארץ. מדינת ישראל היא מדינה קטנה ואופציות ההשקעה בה הן קטנות ומוגבלות. כיום רק שחקנים עם גב כלכלי חזק מספיק מצליחים לשרוד.
 

מאמרים:

איפה מומלץ לקנות נדל

איפה מומלץ לקנות נדל"ן להשקעה?

שוק הנדל"ן בישראל הוא שוק רחב, עשיר, צומח ורלוונטי מאוד עבור ישראלים שמחפשים איפה להשקיע סכומים גדולים של כסף. מחירי הדיור עולים וחלק מהמשקיעים בנדלן בארץ מגייסים כסף במשך שנים או משתמשים בהלוו המשך...
מתכננים לקנות דירה? לא כדאי לכם לחכות

מתכננים לקנות דירה? לא כדאי לכם לחכות

תכניות הרכישה של רבים מתעכבות משום הפטור הצפוי ממע"מ, ובינתיים הקבלנים מציעים מבצעים שווים. לאחר כניסת החוק לתוקף, ההערכה הרווחת היא שהמחירים ממילא יעלו. אומרים שכל עכבה היא לטובה, ורצוי לבחון הי המשך...

לקריאה נוספת:

callus