ביטוח נסיעות

מטרתה של פוליסת ביטוח הנסיעות היא להעניק כיסוי רפואי לאנשים הנוסעים לחו"ל, ולממן להם הוצאות רפואיות במקרים בהם מתעוררת בעיה רפואית כלשהי במהלך השהייה בחו"ל. את פרמיית ביטוח הנסיעות קובעים לפי גיל המבוטח, וגם לפי יעד הנסיעה ואופי הטיול. ישנם סוגים שונים של ביטוחי נסיעות כגון ביטוח אקסטרים, ביטוח צלילות, ביטוח מזוודה וכבודה ועוד, כך שכל אחד יכול להתאים לעצמו את ביטוח הנסיעות לפי אופי הטיול אותו הוא מתכנן.

 

מלא פרטיך ונציגי הגופים המסומנים יחזרו אליך בהקדם:

coinsאפיקי השקעה נוספים:
subIphone
subIphone
subIphone
subIphone
subIphone
subIphone
subIphone
subIphone
subIphone
 
קבלו הצעות לביטוח נסיעות
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר

ביטוח נסיעות


מי שמתכנן לנסוע לחו"ל – ולא משנה אם הוא שוהה שם לפגישה עסקית לכמה שעות, או שנשאר להתגורר שם לאורך תקופת זמן ארוכה, הרי שכלל הביטוח מחוץ לגבולות ישראל אינם חלים עליו כפי שהם בארץ, והמשמעות היא שאם יקרה לו דבר מה רפואי, אם יארע לרכוש שלו דבר מה או אם יהיה צורך לחלץ אותו ממקום מסוים (כמו כל בעיה אחרת שיתקל בה), הרי שיצטרך להוציא כספים רבים כדי לתקן את הנזק או לטפל בו. פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל הן חלק בלתי נפרד מרכישת כרטיס הטיסה.

ביטוח שמתאים לכל מטרה
ישנן כמובן פוליסות ביטוח סטנדרטיות שמוצעות על ידי חברות אשראי או קופות חולים, חלקן מוזלות מאוד וחלקן בחינם, רק להתקשר להפעיל אותן מראש והן נכנסות לתוקף. בעיקרון כל אדם בריא יכול לרכוש פוליסה מסוג זה, אולם הכיסויים שהן מעניקות מוגבלים וכדי לקבל את מירב התמורה בכל מצבי המצוקה שאליהם עלולים להקלע – רצוי להתאים לפי מטרת הנסיעה ומצבו הבריאותי של הנוסע – עם ביטוח בריאות פרטי.

ביטוח נסיעות לספורט או לנסיעה עסקית?
אתם יכולים לשאול את עצמכם "מה כבר יכול לקרות בנסיעה עסקית חפוזה לחו"ל?" אולם בפועל, כל דבר אפשרי שניתן לחשוב עליו יכול להיות התשובה. אפילו אם תאבדו את תיק הלפטופ שלכם עם כל החומר של ההרצאה העסקית שאותה אתם רוצים להעביר, או שתצטרכו טיפול שיניים דחוף ואפילו חבישת יד שבורה.

למה לשים לב ברכישת הביטוח?
יש חברות ביטוח רבות שמציעות שירותים בתחום הביטוח. גם אם אין הרבה זמן להקשיב להצעות המחיר, רצוי בכל מחיר לעשות אותו לפני הטיסה עצמה, ואפילו בסמוך למועד רכישת כרטיס הטיסה, על מנת להבטיח כיסוי גם למקרה של ביטול הטיסה.
 

מאמרים:

ההכנסה בירידה? דווקא זה הזמן להלוואה!

ההכנסה בירידה? דווקא זה הזמן להלוואה!

לכל הלוואה יש שני צדדים, ובעת לקיחת ההלוואה חשוב לזכור את שניהם: מצד אחד עם קבלת ההלוואה פתאום רואים סכום כסף גדול ויפה בחשבון הבנק, אבל מצד שני חשוב לזכור שאת ההלוואה צריך גם להחזיר. המשך...
ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות

ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות

יש לא מעט בעלי מקצוע שנחשפים לסיכונים במהלך העבודה שלהם, ואי אפשר להימלט ממנה. מנקה חלונות יכולים ליפול אם הם יעשו זאת בסנפלינג, גם קבלני איטום שעובדים בגובה מסתכנים מאוד, ואי אפשר שלא להזכיר את המשך...

לקריאה נוספת:

callus