img1
השקעות
למידע ולייעוץ בנושא מסחר במט"ח, תיקי השקעות, מסחר עצמאי, חוזים עתידיים ועוד

לחץ כאן
img2
הלוואות
למידע ולייעוץ בנושא הלוואות אקספרס, הלוואות סטודנטים, הלוואות חוץ בנקאיות, הלוואות לרכב או מימון

לחץ כאן
img3
פנסיות
למידע ולייעוץ בנושא פנסיות, קופות גמל, קרנות השתלמות או קרנות פנסיה

לחץ כאן
img4
ביטוחים
למידע ולייעוץ בנושא ביטוחי בריאות, ביטוח לעסק, ביטוחי משכנתא, ביטוח חיים, ביטוח רכב, ביטוח אופנועים או ביטוח דירה

לחץ כאן
img5
משכנתא
למידע ולייעוץ בנושא ייעוץ משכנתא, פריסת משכנתא או מיחזור משכנתא

לחץ כאן

ברוכים הבאים לפורטל בנקט

פורטל בנקט הוא פורטל העוסק בתחום הפיננסי כאשר כל מטרתו של הפורטל היא לסייע לגולשים לקבל מידע חשוב ורלוונטי בתחומי הפיננסים השונים המוצעים בפורטל, ולסייע להם ליצור קשר עם הגורמים המקצועיים בתחומים השונים לשם קבלת ייעוץ ופתרונות איכותיים. הפורטל מעמיד לגולשים שירותי השואת מחירים וקבלת הצעות מחיר בכל אחד מן התחומים המופיעים בו בחינם וללא כל התחייבות.

פורטל בנקט מציע:

    pic הצעות מחיר אטרקטיביות
    pic שירות אמין, ממוקד ואיכותי
    pic כל הצעות המחיר בחינם!!!
    pic שפע של מידע מקצועי בחינם
    pic ללא התחייבות מצד הגולש

עולם ההשקעות הוא אחד העולמות מגוון ועשיר ביותר המציע קשת רחבה של אפיקי השקעה שונים המאפשרות למשקיע למנף את רווחיו מבחינה כלכלית. על מנת באמת להרוויח על ידי ביצוע השקעות פיננסיות חכמות, יש לעשות שימוש נכון בשלל הכלים הפיננסים העומדים לרשות המשקיע. כאן בפורטל אנו מציעים לכם אפשרויות מגוונות של אפיקי השקעה שונים, ועוזרים לכם להשוות הצעות ולבחור באפיק ההשקעות הטוב והמתאים לכם ביותר. 
היתרון הגדול שאנו מציעים למשקיעים הוא האפשרות לבחור ממי לקבל הצעה להשקעה בהתאם לאפיק ההשקעה הנבחר, כך שאתם יודעים שהפרטים והמידע שלכם מגיע למקום הנכון. אנו עובדים בשיתוף עם מיטב הגופים הפיננסים בארץ ומאפשרים לגולש לקבל תמונת מצב עדכנית על שוק ההשקעות ולבצע את הבחירה הנכונה.

היכנסו לעמוד ההשקעות שלנו ותוכלו לבחור בין מסחר במט"ח, ניהול תיקי השקעות, מסחר עצמאי, פיקדונות, תוכניות חיסכון או חוזים עתידיים ותתחילו להשקיע את הכסף שלכם נכון!
בדיקה מהירה של המילה "הלוואות" בין דפי האינטרנט תעלה על גבי המסך שלכם כמות אינסופית כמעט של תוצאות. כולם מציעים הלוואות מיידיות, הלוואות לכל מטרה, הלוואות באישור מיידי מגופים שונים, חלקם מוכרים יותר וחלקם מוכרים פחות. למי שנתקל בצורך לקחת הלוואה בפעם הראשונה, וגם למי שיש ניסיון קטן בתחום, כל המושגים הללו עלולים ליצור בלבול וחוסר אונים. כאן תוכלו למצוא תשובות לכל השאלות הללו ולשאלות רבות נוספות בתחום הפיננסים.
בנוסף לזאת, בפורטל בנקט אנו מציעים לכם שירות השוואת הצעות להלוואות קל, נוח וברור. אנו עובדים בשיתוף עם כמה מן הגופים הפיננסים הטובים והאמינים במשק ומאפשרים לכם לקבל הצעות אך ורק מהגופים מהם אתם מעוניינים לקבל הצעה, אותם סימנתם בטופס השארת הפרטים שלנו. באופן הזה אין הפתעות ותמיד ידוע לכם מראש ממי אתם עתידים לקבל הצעה. מגוון ההצעות שתקבלו יאפשר לכם לעשות השוואות, לאמוד את המצב הנוכחי בשוק ההלוואות ולבחור בהצעה שהכי משתלמת ומתאימה לכם.

היכנסו לעמוד הלוואות שלנו ותוכלו לקבל הצעות על מגוון הלוואות כגון:  הלוואות אקספרס, הלוואה חוץ בנקאית, הלוואה לרכב, הלוואת סטודנטים ואפשרויות מימון למטרות שונות.
החיסכון הפנסיוני שלנו היא כנראה ההשקעה הגדולה והחשובה ביותר של חיינו. ישנם סוגים שונים של חסכון פנסיוני לטווחי זמן שונים כגון קופות גמל, קרנות השתלמות או קרנות פנסיה, אך למרבה הצער מעטים מאיתנו באמת יודעים מהו אפיק החסכון הפנסיוני הטוב והמשתלם ביותר עבורם ולא מייחסים לתחום את החשיבות הראויה לו. אנו בפורטל בנקט מציעים לכם מידע חשוב ורלוונטי שיכול לעזור לכם לבצע השקעות נבונות, ועשוי להבטיח את עתידכם הכלכלי בגיל הפנסיה.
אחד מהשירותים החשובים שאנו מציעים בפורטל הוא האפשרות לבצע השוואות בין גופים שונים המציעים תוכניות חיסכון פנסיוני שונות כגון קרנות השתלמות, קופות גמל וקרנות פנסיה. תוכלו לאסוף את המידע מכל אותם גופים פיננסים העובדים בשיתוף איתנו, ולבצע השוואות תנאים בין ריביות, דמי ניהול של קרן הפנסיה או קופת הגמל, אפיקי ההשקעה השונים ועוד. אצלנו אתם בוחרים ממי לקבל הצעה מבין שלל הגופים הפיננסים המציעים תוכניות פנסיה המופיעים אצלנו בפורטל.
היכנסו לעמוד הפנסיות שלנו וקבלו את כל המידע הרלוונטי אודות קרנות השתלמות, קרנות פנסיה וקופות גמל, בחרו ממי לקבל הצעה, ותתחילו לדאוג לרווחה הכלכלית שלכם בגיל הפרישה!
המטרה שלנו בפורטל בנקט היא להפוך את תהליך השוואת ההצעות לקל ופשוט. רכישה של ביטוח טרם עידן האינטרנט הייתה נחשבת למיגעת. כיום אנו מציעים לכם חלופה אטרקטיבית. במקום לרדוף אחרי סוכני הביטוח או לחכות שעות בטלפון לנציגי שירות, או אפילו לבצע השוואת ביטוח לבד, אנו מציעים לעשות עבורכם את תהליך ההשוואה. כך תוכלו לחסוך זמן חשוב ויקר ועדיין ליהנות מהמחירים הטובים ביותר עבור הביטוח בו אתם מעוניינים.
היתרון שאנו מציעים לגולש הוא שקיפות וודאות. הגולש הוא זה שבוחר ממי לקבל הצעות עבור הביטוח בו הוא מעוניין מבין שלל חברות הביטוח איתם אנו עובדים בשיתוף. הצעות המחיר אותם תקבלו יעזרו לכם להבין טוב יותר את מצב שוק הביטוח מבחינת עלויות ומחירים, והשוואת ההצעות תעביר את הכוח אליכם בתור צרכני ביטוח. באופן הזה תוכלו לבחור בהצעה האטרקטיבית והמשתלמת ביותר עבורכם, ולחסוך מאות עד אלפי שקלים בביטוח.

היכנסו לעמוד הביטוחים שלנו בחרו בביטוח הדרוש לכם כגון: ביטוח בריאות, ביטוח לעסק, ביטוח רכב, ביטוח אופנוע, ביטוח דירה, ביטוח חיים, ביטוח משכנתא, ביטוח פנסיוני, או ביטוח נסיעות.
כאשר מדברים על משכנתא מדברים בדרך כלל על הלוואה של סכומי כסף גדולים במיוחד למטרה של קניית בית, דירה או נכס נדל"ני אחר. בשל העובדה כי מדובר בסכומי כסף גדולים ישנה חשיבות גדולה מאוד לכל החלטה אותה אנו מקבלים בדרך, כאשר כל החלטה שגויה עלולה לעלות לנו סכומי כסף אדירים. בדיוק בשביל זה קיים התחום הנקרא ייעוץ משכנתא אשר מטרתו לסייע ללוקחי המשכנתא להרכיב את התמהיל המתאים להם ביותר בעבור ההשקעה שלהם.
אנחנו בפורטל בנקט מציעים לכם לעשות השוואת הצעות ומחירים לא רק עבור שירותי ייעוץ משכנתא חשובים, אלא גם עבור תחומים אחרים הלקוחים מתחום המשכנתא כגון: פריסת משכנתא, מיחזור משכנתא ואפילו ביטוח משכנתא. אצלנו תוכלו לבחור ממי לקבל הצעת מחיר עובר השירות הדרוש לכם מבין שלל הגופים הפיננסים המציעים שירותים פיננסים מתחום המשכנתא. ההצעות שתקבלו ייסייעו לכם לקבל תמונת מצב עדכנית על שוק המשכנתאות, ולבחור בנותני השירות המתאימים לכם ביותר מבחינת שירות ומחיר.

היכנסו לעמוד המשכנתאות שלנו וקבלו הצעות לייעוץ משכנתא, מיחזור משכנתא, פריסת משכנתא וביטוח משכנתא, ועשו צעד נוסף לקראת החלום של רכישת בית!
השקעה בנדל"ן נחשבת לאחת ההשקעות הבטוחות והמשתלמות ביותר, כאשר משקיעי נדל"ן נבונים שיודעים לצפות ולנצל הזדמנויות עומדים בפני אפשרויות רבות להניב רווחים גדולים. למרות כל זאת, בחירה של נדל"ן להשקעה היא לא משימה כל כך פשוטה משום שבחירה של נכס נדל"ן שישמור על ערכו ואף יוסיף לו היא בחירה המורכבת ממספר גורמים שונים ומגוונים. בשל כך אני בפורטל מציעים לכם שירות של השוואת הצעות מחיר להשקעה בתחום הנדל"ן באופן קל פשוט וברור.
אצלנו בפורטל תוכלו לבצע השוואות להצעות שונות מתחום הנדל"ן כגון נדל"ן להשקעה בארץ, קרקעות להשקעה, השקעה בנדל"ן למגורים ואפילו נדל"ן להשקעה בחו"ל. אצלנו הגולש יכול לבחור ממי לקבל הצעה מבין שלל גופי הנדל"ן השונים איתם אנו עובדים בשיתוף, ולבחור את פרויקט הנדל"ן בו הוא מעוניין להשקיע ולהתחיל להניב רווחים מהשקעה נכונה ונבונה. השוואת ההצעות תוכל לעזור לכם לסנן בין הצעות שאינן רלוונטיות עבורכם, ולסייע לכם להשקיע את כספכם באפיק המתאים לכם ביותר.

היכנסו לעמוד הנדל"ן שלנו ובחרו באפיק ההשקעה המתאים לכם כגון: נדל"ן להשקעה בארץ, נדל"ן למגורים, קרקעות להשקעה או נדל"ן להשקעה בחו"ל, ותתחילו להניב תשואות בהקדם!

שערי המט"ח בחסות פורקספרוז - פורטל שוק ההון הישראלי

:מפרסמים אצלנו

להיות שכיר או עצמאי? האם לקבל גם ייעוץ

שאלת שאלות מיליון הדולר: להיות שכיר או עצמאי בימים כל כך מורכבים? בתקופתנו הנוכחית, שכירים ועצמאים רבים בשוק מצאו עצמם נפגעים כתוצאה מפרוץ מגפת הקורונה. אם אתם שוקלים לבצע הסבה ולהיהפך לעצמאים משכירים, יש על מה לדבר.   בואו נדבר על זה, במה כרוכה ההסבה משכיר לעצמאי? ובכן, כמובן שאתם תקבלו גם ייעוץ עסקי אם תהפכו לעצמאים, אבל מה עוד צריך לדעת? כנראה שקודם כל צריך לחשוב עם עצמכם, מה את

ייעוץ משכנתאות - הדרך לחיסכון

אנשים רבים בוחרים להיעזר באנשי מקצוע בתחום המשכנתאות במטרה להצליח לקבל את תנאי ההלוואה הטובים ביותר. הלוואת המשכנתא היא הלוואה גדולת ממדים לטווחים ארוכים הכוללת לא מעט מסלולים שונים לבחירה. אנשים שאינם מכירים היטב את כל התנאים והמסלולים הקיימים וודאי לא יצליחו להרכיב את האפשרות האופטימלית בהתבסס על נתוניהם הכלכליים. לכן, רבים כיום נעזרים בשירותו של יועץ משכנתאות פרטי אשר מכיר את כל מסלולי ההלוו

תביעת חברת ביטוח

כל החיים אתה משלם לחברות הביטוח: ביטוח סיעודי, ביטוח חיים, ביטוח פנסיוני, ביטוח בריאות, ביטוח לרכב, ביטוח למשכנתא ולפעמים הרשימה עוד מתארכת, וכל זאת בכדי שביום שבו תצטרך את חברות הביטוח - הם יהיו שם בשבילך.   במציאות, הרבה אנשים מרגישים מאוימים או מפוחדים כשהם ניגשים לתבוע את חברת הביטוח, וזאת, מאחר שהם מדמיינים את תלאות הבירוקרטיה שיעברו עד שיקבלו את אשר מגיע להם. הם מדמיינים את ה

חשיבות ייעוץ ארגוני לעסקים וחברות

לכל ארגון - בין אם מדובר בארגון קטן ביותר ובין אם מדובר בארגון עצום המונה אלפי חברים ועובדים, יש תכונות דומות. הארגון, מהווה למעשה מערכת אשר עליה להסתגל כל העת להשגת מטרות ויעדים חדשים, שיפורים, קידומים טכנולוגיים ועוד. יכולת הארגון להסתגל לשינויים ולשיפורים הללו, עשויה לקבוע במידה רבה את הצלחתו - ככל שהארגון ידע להגיב במהירות לשינויים נדרשים, כך הוא יהיה יעיל יותר, ולהיפך - ארגון שמתנהל בצורה

חיפוש משקיעים לסטארט אפ

מיזמי סטארט אפ מכל סוג ובכל תחום, מסתייעים רבות בהשקעות הכספיות של משקיעים חיצוניים ההופכים לבעלי מניות ואף למקבלי החלטות בחברה, כאשר כל יזם סטארט אפ כזה או אחר, יודע כיום שעם רעיון טוב בלבד אי אפשר לצעוד לעבר ה-אקזיט הגדול, ולכן, נדרשת לו השקעה חיצונית של משקיעים. נציין שתחום ההשקעות הכספיות למיזמי סטארט אפ, נחשב לאחד מתחומי ההשקעה המתפתחים ביותר כיום ותחום זה משלב בתוכו מגוון רחב של אפשרויות

רוכשים דירה? נא להיעזר ביועץ משכנתאות

הגעתם לשלב בחיים בו אתם כבר חושבים על רכישת דירה? אז הגעתם לשלב חשוב בחיים. רכישת דירה מעידה על הרצון בהתבססות כלכלית בהתמקדות בכיוון חיובי ועוד. אלא מאי? רכישת דירה נחשבת לאחת ההוצאות הכבדות ביותר שכל משק בית עושה אם לא לכבדה ביותר. הסיבה העיקרית לכך היא מחירי הדירות הגבוהים ביחס לכושר ההשתכרות של מרבית אזרחי המדינה. אבל, רכישת דירה הינה אפשרית כאשר יש לבני הזוג סכום התחלתי רציני. שאר הכספים י

callus