ביטוח בריאות

ביטוח בריאות הוא ביטוח שמטרתו להעניק כיסוי לכלל ההוצאות הקשורות לטיפולים רפואיים. בתמורה לתשלום חודשי מקבל המבוטח כיסוי עבור הוצאות רפואיות להן הוא עלול להזדקק בשלב כלשהו בחיים. ישנם הרבה אנשים שלא מסתפקים בביטוח הבריאות המשלים של קופות החולים, ורוכשים גם ביטוח בריאות מחברות ביטוח פרטיות שבדרך כלל מעניק כיסויים נוספים. מדובר באחד הביטוחים הנפוצים והחשובים ביותר שיש בתחום הביטוחים הכללי.

 

מלא פרטיך ונציגי הגופים המסומנים יחזרו אליך בהקדם:

coinsאפיקי השקעה נוספים:
subIphone
subIphone
subIphone
subIphone
subIphone
subIphone
subIphone
subIphone
subIphone
 

מכבי שירותי בריאות - ביטוח בריאות

מכבי שירותי בריאות - ביטוח בריאות

שחם

שחם
קבלו הצעות לביטוח בריאות
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר

ביטוח בריאות


יש ביטוחים שהמדינה מחייבת בהם אולם זה בסופו של דבר מגיע לטובת הפרט, כמו למשל ביטוח בריאות, במקרה הזה. בשנת 1995 הוחל חוק הבריאות הממלכתי, שקובע כי כל תושב ארץ ישראל אשר עבר את גיל 18 חייב לשלם למדינה דמי ביטוח בריאות, כאשר אופן התשלום יתבצע באמצעות הרשות לביטוח לאומי. המדינה מחייבת עקב העניין את כל התושבים הללו להיות משויכים לאחת מקופות החולים והיא מציעה בתמורה סל בריאות בעל אופי אחיד כפי שקבוע בחוק. כל מי שעובד יחויב בגובה דמי ביטוח בריאות ודמי ביטוח לאומי על פי גובה הכנסתו, אלא אם אינו עובד ובכל מקרה כזה ישלם דמי בריאות מינימליים.

ביטוח בריאות לכולם – גם לאנשים בריאים
דמי הבריאות אינם חבל ההצלה היחיד במקרה שבו חס וחלילה מתעורר הצורך לתבוע את הביטוח בגין החמרה במצב הבריאותי, משום שאינו מכסה את כל מצבי החולי והפציעה האפשריים או שישנם מוצרים, שירותים ותרופות שאינם נמצאים בסל הבריאות. מסיבה זו, ישנם ביטוחים משלימים למיניהם וכיסויי ביטוח בריאות שמוענקים גם על ידי חברות ביטוח שונות.

סוגי ביטוח בריאות בישראל
את ביטוחי הבריאות ניתן לחלק לשני סוגים עיקריים – ביטוח פרטי או ביטוח קולקטיבי. הביטוח הפרטי יהיה על פי רוב יקר יותר מהקולקטיבי ויכסה הוצאות של ביצוע טיפולים וניתוחים בחו"ל, יעוץ מידי אנשים שאינם קשורים לקופות החולים ועוד פרטים שאינם מכוסים בביטוח הקולקטיבי. הביטוח הקולקטיבי הוא למעשה מה שנקרא ביטוח מושלם וניתן להשיג אותו בקופות החולים השונות.

מהו ביטוח בריאות סיעודי?
ביטוח סיעודי ינתן למי שהוגדר על ידי ועדת המומחים בביטוח לאומי כאדם סיעודי, ועל פי התנאים שבביטוח. על מנת לקבל את הקצבה הסיעודית, יש לדאוג לשלם לתוספת ביטוח סיעודי עם ביטוח הבריאות הרגיל.
 

מאמרים:

ההכנסה בירידה? דווקא זה הזמן להלוואה!

ההכנסה בירידה? דווקא זה הזמן להלוואה!

לכל הלוואה יש שני צדדים, ובעת לקיחת ההלוואה חשוב לזכור את שניהם: מצד אחד עם קבלת ההלוואה פתאום רואים סכום כסף גדול ויפה בחשבון הבנק, אבל מצד שני חשוב לזכור שאת ההלוואה צריך גם להחזיר. המשך...
ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות

ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות

יש לא מעט בעלי מקצוע שנחשפים לסיכונים במהלך העבודה שלהם, ואי אפשר להימלט ממנה. מנקה חלונות יכולים ליפול אם הם יעשו זאת בסנפלינג, גם קבלני איטום שעובדים בגובה מסתכנים מאוד, ואי אפשר שלא להזכיר את המשך...

לקריאה נוספת:

callus