נדל"ן להשקעה בארץ

מלא פרטיך ונציגי הגופים המסומנים יחזרו אליך בהקדם:

coinsאפיקי השקעה נוספים:
subIphone
subIphone
subIphone
subIphone
 

אדמה כרכור

מבצע המילניום של אדמה: 12,000 ש"ח מתנה לרכישת כחצי דונם פרטי בטאבו במתחם שדות בכרכור.

אלמוג נדלן

קרקע ליחידה בבניין דירות עתידי ב- 129,000 ש"ח וליווי צמוד עד קבלת המפתח. משקיעים

שורשים

קרקעות בפרדס חנה ורחובות

המרכז הארצי לקרקעות - פרדס חנה כרכור

הזדמנות שלך לקרקע חקלאית פרטית בטאבו

משכנות אמנים - בקרית מוצקין

במגדל המגורים היוקרתי הראשון בקרית מוצקין

capital group

הזדמנות ליחידת קרקע ברצועת החוף האחרונה לבנייה בישראל - בחדרה

שכונת הגולף קיסריה

מגרשים ודירות במכירי מציאה

Afridar - דירות באשקלון

לגור על הים בצעד חכם

א.י.נבו פאנורמיק

?דירות 5 חדרים ופנטהאוזים החל מ-2,500,000 שח נתניה ורמת פולג

דורי פלוס

דירות 5-6 חדרים ופנטהאוזים בהוד השרון

א.דורי

פרויקטים בנס יונה וקרית מוצקין

אדמה מול הים - תל אביב

?זכות לדירה מול הים בצפון החדש של תל אביב

טריגו בגלילות

קרקע פרטית להשקעה בגלילות
נדל"ן להשקעה
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר

נדל"ן להשקעה בארץ


אחת מהאופציות ההנפוצות בשנים האחרונות להשקעה היא רכישת נדל"ן לצורך מטרה זו. בשנים האחרונות בעלי עסקים ומשקיעים שונים גילו דרכים חדשות להגדיל את הונם ולהרוויח. אחת הדרכים הפופולאריות היא קניית נכס, פיצולו למספר דירות קטנות והשכרתו או מכירתו בערך גבוה יותר. בערים כמו בתל אביב, בהן מלאי הדירות קטן ושוק השכירות גדל כל הזמן, אופציה זו של חלוקת דירה והשכרתה הופכת לנכס המניב תשואה נאה לאורך השנים.

עסקאות חשובות בנדל"ן
עסקאות בנדל"ן נחשבות לעסקאות מורכבות וחשובות עד מאוד. בעסקאות נדל"ן לרוב מעורבים אנשים רבים מתחומים רבים וסכומי כסף גדולים עד מאוד זורמים בהן. הדרך הטובה והנכנוה ביותר לביצוע עסקא היא דרך עורך דין הבקיא בפרטים ומתמחה בתחום הנדל"ן. על מנת למצוא נכס טוב שמניב תשואה יפה יש לחפש היטב בטרם מוצאים אחד כזה.

נדל"ן מניב
את המונח הזה רבים מכירים דרך העיתונות הכלכלית ואמצעי התקשורת השונים, למעשה מדובר בנכס שאפשר להשכיר אותו ולהנות מהחזר הכנסה קבועה בצורת דמי שכירות. כלומר נכס בעל ערך הוני המייצר תזרים מזומנים, לדוגמא, בניין משרדים, בתים פרטים, תחנות דלק ועוד. השקעה בנדל"ן מניב היא השקעה המייצרת הכנסה על בסיס שוטף בדר"כ מדובר בהכנסה חודשית או שנתית משכר דירה. השקעה בנדל"ן מניב מאפשרת יצירת הכנסה שוטפת ממקור ההשקעה.

קניית נכס
הביעה העיקרית בהשקעה בנדל"ן היא סכומי הכסף הגדולים הנלווים אליה. כיום על מנת לקנות נכס יש צורך במקורות מימון גבוהים מאוד. ישנם שתי דרכים, הראשונה הון עצמי, כלומר גיוס כסף מבעלי ההון של החברה, הדרך השניההיא באמצעות הלוואות מבנקים או מגופים אחרים כמו קרני השקעות וכדומה.  במקרה השני יש להכניס את מרכיב הריבית להלוואה, כלומר עבור כל הלוואה ישנו מרכיב קבוע מלבד ההלואה אותו יש להחזיר לבנק. הבידקה שיש לעשות על מנת לראות אם אכן השקעה משתלמת היא לבדוק את גובה התשואה בהשוואה לריבית המשולמת מידי חודש לגופים השונים.
 

מאמרים:

השקעות נדל

השקעות נדל"ן כפנסיה?

על אף שבישראל נהוג חוק פנסיה שאמור לדאוג לעתידו הכלכלי של כל תושב (שכיר) במדינת ישראל, ידוע שהתנאים המקובלים כיום בשוק הפנסיה מאלצים את המשקיע לחסוך בעצמו כדי לדאוג ליום אפור. המשך...
כיצד מומלץ לחסוך לעתיד ילדנו?

כיצד מומלץ לחסוך לעתיד ילדנו?

כל הורה היה מעוניין להצליח ולחסוך לילדיו ככל שיהיה רק אפשר, וכמובן – להשכיל לעשות את זה בתוכנית חיסכון מניבה ונכונה. לעתים ההורים מתחבטים בין דרך השקעה בנדל"ן או דרך השקעות בתוכנית חיסכון בנקאית. המשך...

לקריאה נוספת:

callus