השקעות נדלן באנגליה - מדוע כדאי להשקיע


העולם הגלובלי וטשטוש הגבולות הפיזיים בתחום המסחר והשירותים הבינלאומיים לא פסחו כידוע גם על תחום הנדל"ן של ימנו, כאשר משקיעים בכל העולם מבינים כי אין סיבה לצמצם את ההשקעה על פי גבולות גאוגרפיים, כאשר קיימים כיום הכלים לבחון ולנהל השקעות מכל מקום ובכל מקום בעולם.
 
בריטניה זוכה לעדנה מחודשת בתחום השקעות הנדל"ן ומושכת אליה משקיעים מכל העולם אשר מדווחים על אחוזי תשואה יפים בשנה אחת בלבד. הסיבה לעליית קרנה של בריטניה כפוטנציאל מבטיח להשקעות נדל"ן טמונה במספר גורמים מובילים:
 
1. כלכלה חזקה - כלכלת אנגליה היא הכלכלה השנייה בחוזקה ובעוצמתה באירופה כולה, כאשר אנגליה מהווה יעד בולט הן למסחר והן לתיירות.
 
2. היחלשות המטבע - מהמטבע העצמאי של בריטניה, הפאונד, שתמיד היה מן המטבעות החזקים בעולם נחלש בשנים האחרונות באופן משמעותי ביחס לשקל, וזאת בעקבות התחזקות מטבע האירו האירופאי. היחלשות המטבע הנחזית כזמנית הופכת את ההשקעות במדינה לזולות ומבטיחות במיוחד.
 
3. תכנית הפיתוח - בשל הגורמים המוזכרים וגורמים נוספים החליטה ממשלת בריטניה על תכנית לפיתוח הצפון, תוך הקצאת תקציבים עצומים ויוצאי דופן לפיתוח התחבורה, השקעה במסחר, הגברת התעסוקה והגדלת מקומות העבודה, פיתוח התיירות באמצעות השקעה במלונות ובתשתיות התיירות, השקעה בשירותים נלווים בניהם בתי חולים, מוסדות חינוך ומוסדות להשכלה גבוהה ופרמטרים רבים נוספים. עצם הכרזת התכנית לבדה הביא לעלייה משמעותית בביקוש לדירות בערי צפון אנגליה.
 
 

סוגי השקעות נדל"ן מניבות באנגליה

 
א. מגורי סטודנטים: בשל ריבוי מוסדות הלימוד האקדמיים המעולים בריטניה מושכת אליה סטודנטים מכל רחבי אירופה, הזקוקים לפתרונות מגורים זמניים. כחלק מן המענה הניתן להם נבנו בקרבת אותם מוסדות מבנים הכוללים יחידות מגורים ודירות סטודנטים בני חדר אחד או שניים, חדשות, מטופחות ומאובזרות להשכרה מידית. יחידות אלה נמכרות במחירים נמוכים ביחס לנכסי נדל"ן אחרים בבריטניה, ומניבים שכירות מידית וקבועה של כ-2,000 פאונד בחודש. 
 
ב. בתי מגורים, וילות וקוטג'ים יד שנייה: בבריטניה לא מעט נכסים ישנים, בבניה מסורתית באיכות גבוהה ובמיקומים אטרקטיביים. מחירם של נכסים אלה עשוי להיות נמוך ביחס לעלויות השוק הריאליות בשל מראה מיושן, עלויות תחזוקה גבוהות ובעלים מבוגרים אשר אינם משקיעים בנכס. רכישת נכס כזה והשקעה בשיפוץ חד פעמי לחידוש התשתיות והנראות של הנכס תביא לעלייה משמעותית בערכו ולמימוש הנכס הן בשוק השכירות והן במכירה מניבה.
 
ג. נכסי תיירות: כאמור אנגליה היא מדינה מתויירת אשר מציעה שלל אטרקציות וחוויות חופשה למבקרים בה בכל עונות השנה, לרבות חופשות קריסמס, חופשות סיילים וקניות, נופשונים רומנטיים, חופשות סקי ואחרות. רכישת דירות נופש ביעדים הבולטים של המדינה וניהולם לצרכי השכרה לתיירים היא השקעה מניבה ומבטיחה.
רכישת נכסי נדל"ן בחו"ל בכלל ובבריטניה בפרט מחייבת עבודה עם חברה מקצועית המביאה ידע ברזי החוק, המיסוי והבירוקרטיה המדינית, לצד שירותי ניהול של הנכס בעלויות משתלמות.
 
המאמר באדיבות צוות אתר אלפא גלובל - השקעות נדלן בחו"ל
iphoneBtn
iphoneBtn
iphoneBtn
iphoneBtn
iphoneBtn
iphoneBtn

מלא פרטיך ונציגי הגופים המסומנים יחזרו אליך בהקדם:

 
נדלן להשקעה בארץ
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
 
קרקעות להשקעה
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
 
נדלן למגורים
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
 
נדלן להשקעה בחוץ לארץ
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
articlePic

רוכשים דירה? נא להיעזר ביועץ משכנתאות

הגעתם לשלב בחיים בו אתם כבר חושבים על רכישת דירה? אז הגעתם לשלב חשוב בחיים. רכישת דירה מעידה על הרצון בהתבססות כלכלית בהתמקדות בכיוון חיובי ועוד. המשך...
articlePic

השקעות נדלן באנגליה - מדוע כדאי להשקיע

העולם הגלובלי וטשטוש הגבולות הפיזיים בתחום המסחר והשירותים הבינלאומיים לא פסחו כידוע גם על תחום הנדל"ן של ימנו, כאשר משקיעים בכל העולם מבינים כי אין סיבה לצמצם את ההשקעה על פי גבולות גאוגרפיים, כ המשך...
articlePic

איפה מומלץ לקנות נדל"ן להשקעה?

שוק הנדל"ן בישראל הוא שוק רחב, עשיר, צומח ורלוונטי מאוד עבור ישראלים שמחפשים איפה להשקיע סכומים גדולים של כסף. מחירי הדיור עולים וחלק מהמשקיעים בנדלן בארץ מגייסים כסף במשך שנים או משתמשים בהלוו המשך...
articlePic

מתכננים לקנות דירה? לא כדאי לכם לחכות

תכניות הרכישה של רבים מתעכבות משום הפטור הצפוי ממע"מ, ובינתיים הקבלנים מציעים מבצעים שווים. לאחר כניסת החוק לתוקף, ההערכה הרווחת היא שהמחירים ממילא יעלו. אומרים שכל עכבה היא לטובה, ורצוי לבחון הי המשך...
callus