img1
השקעות
למידע ולייעוץ בנושא מסחר במט"ח, תיקי השקעות, מסחר עצמאי, חוזים עתידיים ועוד

לחץ כאן
img2
הלוואות
למידע ולייעוץ בנושא הלוואות אקספרס, הלוואות סטודנטים, הלוואות חוץ בנקאיות, הלוואות לרכב או מימון

לחץ כאן
img3
פנסיות
למידע ולייעוץ בנושא פנסיות, קופות גמל, קרנות השתלמות או קרנות פנסיה

לחץ כאן
img4
ביטוחים
למידע ולייעוץ בנושא ביטוחי בריאות, ביטוח לעסק, ביטוחי משכנתא, ביטוח חיים, ביטוח רכב, ביטוח אופנועים או ביטוח דירה

לחץ כאן
img5
משכנתא
למידע ולייעוץ בנושא ייעוץ משכנתא, פריסת משכנתא או מיחזור משכנתא

לחץ כאן

ברוכים הבאים לפורטל בנקט

פורטל בנקט הוא פורטל העוסק בתחום הפיננסי כאשר כל מטרתו של הפורטל היא לסייע לגולשים לקבל מידע חשוב ורלוונטי בתחומי הפיננסים השונים המוצעים בפורטל, ולסייע להם ליצור קשר עם הגורמים המקצועיים בתחומים השונים לשם קבלת ייעוץ ופתרונות איכותיים. הפורטל מעמיד לגולשים שירותי השואת מחירים וקבלת הצעות מחיר בכל אחד מן התחומים המופיעים בו בחינם וללא כל התחייבות.

פורטל בנקט מציע:

    pic הצעות מחיר אטרקטיביות
    pic שירות אמין, ממוקד ואיכותי
    pic כל הצעות המחיר בחינם!!!
    pic שפע של מידע מקצועי בחינם
    pic ללא התחייבות מצד הגולש

עולם ההשקעות הוא אחד העולמות מגוון ועשיר ביותר המציע קשת רחבה של אפיקי השקעה שונים המאפשרות למשקיע למנף את רווחיו מבחינה כלכלית. על מנת באמת להרוויח על ידי ביצוע השקעות פיננסיות חכמות, יש לעשות שימוש נכון בשלל הכלים הפיננסים העומדים לרשות המשקיע. כאן בפורטל אנו מציעים לכם אפשרויות מגוונות של אפיקי השקעה שונים, ועוזרים לכם להשוות הצעות ולבחור באפיק ההשקעות הטוב והמתאים לכם ביותר. 
היתרון הגדול שאנו מציעים למשקיעים הוא האפשרות לבחור ממי לקבל הצעה להשקעה בהתאם לאפיק ההשקעה הנבחר, כך שאתם יודעים שהפרטים והמידע שלכם מגיע למקום הנכון. אנו עובדים בשיתוף עם מיטב הגופים הפיננסים בארץ ומאפשרים לגולש לקבל תמונת מצב עדכנית על שוק ההשקעות ולבצע את הבחירה הנכונה.

היכנסו לעמוד ההשקעות שלנו ותוכלו לבחור בין מסחר במט"ח, ניהול תיקי השקעות, מסחר עצמאי, פיקדונות, תוכניות חיסכון או חוזים עתידיים ותתחילו להשקיע את הכסף שלכם נכון!
בדיקה מהירה של המילה "הלוואות" בין דפי האינטרנט תעלה על גבי המסך שלכם כמות אינסופית כמעט של תוצאות. כולם מציעים הלוואות מיידיות, הלוואות לכל מטרה, הלוואות באישור מיידי מגופים שונים, חלקם מוכרים יותר וחלקם מוכרים פחות. למי שנתקל בצורך לקחת הלוואה בפעם הראשונה, וגם למי שיש ניסיון קטן בתחום, כל המושגים הללו עלולים ליצור בלבול וחוסר אונים. כאן תוכלו למצוא תשובות לכל השאלות הללו ולשאלות רבות נוספות בתחום הפיננסים.
בנוסף לזאת, בפורטל בנקט אנו מציעים לכם שירות השוואת הצעות להלוואות קל, נוח וברור. אנו עובדים בשיתוף עם כמה מן הגופים הפיננסים הטובים והאמינים במשק ומאפשרים לכם לקבל הצעות אך ורק מהגופים מהם אתם מעוניינים לקבל הצעה, אותם סימנתם בטופס השארת הפרטים שלנו. באופן הזה אין הפתעות ותמיד ידוע לכם מראש ממי אתם עתידים לקבל הצעה. מגוון ההצעות שתקבלו יאפשר לכם לעשות השוואות, לאמוד את המצב הנוכחי בשוק ההלוואות ולבחור בהצעה שהכי משתלמת ומתאימה לכם.

היכנסו לעמוד הלוואות שלנו ותוכלו לקבל הצעות על מגוון הלוואות כגון:  הלוואות אקספרס, הלוואה חוץ בנקאית, הלוואה לרכב, הלוואת סטודנטים ואפשרויות מימון למטרות שונות.
החיסכון הפנסיוני שלנו היא כנראה ההשקעה הגדולה והחשובה ביותר של חיינו. ישנם סוגים שונים של חסכון פנסיוני לטווחי זמן שונים כגון קופות גמל, קרנות השתלמות או קרנות פנסיה, אך למרבה הצער מעטים מאיתנו באמת יודעים מהו אפיק החסכון הפנסיוני הטוב והמשתלם ביותר עבורם ולא מייחסים לתחום את החשיבות הראויה לו. אנו בפורטל בנקט מציעים לכם מידע חשוב ורלוונטי שיכול לעזור לכם לבצע השקעות נבונות, ועשוי להבטיח את עתידכם הכלכלי בגיל הפנסיה.
אחד מהשירותים החשובים שאנו מציעים בפורטל הוא האפשרות לבצע השוואות בין גופים שונים המציעים תוכניות חיסכון פנסיוני שונות כגון קרנות השתלמות, קופות גמל וקרנות פנסיה. תוכלו לאסוף את המידע מכל אותם גופים פיננסים העובדים בשיתוף איתנו, ולבצע השוואות תנאים בין ריביות, דמי ניהול של קרן הפנסיה או קופת הגמל, אפיקי ההשקעה השונים ועוד. אצלנו אתם בוחרים ממי לקבל הצעה מבין שלל הגופים הפיננסים המציעים תוכניות פנסיה המופיעים אצלנו בפורטל.
היכנסו לעמוד הפנסיות שלנו וקבלו את כל המידע הרלוונטי אודות קרנות השתלמות, קרנות פנסיה וקופות גמל, בחרו ממי לקבל הצעה, ותתחילו לדאוג לרווחה הכלכלית שלכם בגיל הפרישה!
המטרה שלנו בפורטל בנקט היא להפוך את תהליך השוואת ההצעות לקל ופשוט. רכישה של ביטוח טרם עידן האינטרנט הייתה נחשבת למיגעת. כיום אנו מציעים לכם חלופה אטרקטיבית. במקום לרדוף אחרי סוכני הביטוח או לחכות שעות בטלפון לנציגי שירות, או אפילו לבצע השוואת ביטוח לבד, אנו מציעים לעשות עבורכם את תהליך ההשוואה. כך תוכלו לחסוך זמן חשוב ויקר ועדיין ליהנות מהמחירים הטובים ביותר עבור הביטוח בו אתם מעוניינים.
היתרון שאנו מציעים לגולש הוא שקיפות וודאות. הגולש הוא זה שבוחר ממי לקבל הצעות עבור הביטוח בו הוא מעוניין מבין שלל חברות הביטוח איתם אנו עובדים בשיתוף. הצעות המחיר אותם תקבלו יעזרו לכם להבין טוב יותר את מצב שוק הביטוח מבחינת עלויות ומחירים, והשוואת ההצעות תעביר את הכוח אליכם בתור צרכני ביטוח. באופן הזה תוכלו לבחור בהצעה האטרקטיבית והמשתלמת ביותר עבורכם, ולחסוך מאות עד אלפי שקלים בביטוח.

היכנסו לעמוד הביטוחים שלנו בחרו בביטוח הדרוש לכם כגון: ביטוח בריאות, ביטוח לעסק, ביטוח רכב, ביטוח אופנוע, ביטוח דירה, ביטוח חיים, ביטוח משכנתא, ביטוח פנסיוני, או ביטוח נסיעות.
כאשר מדברים על משכנתא מדברים בדרך כלל על הלוואה של סכומי כסף גדולים במיוחד למטרה של קניית בית, דירה או נכס נדל"ני אחר. בשל העובדה כי מדובר בסכומי כסף גדולים ישנה חשיבות גדולה מאוד לכל החלטה אותה אנו מקבלים בדרך, כאשר כל החלטה שגויה עלולה לעלות לנו סכומי כסף אדירים. בדיוק בשביל זה קיים התחום הנקרא ייעוץ משכנתא אשר מטרתו לסייע ללוקחי המשכנתא להרכיב את התמהיל המתאים להם ביותר בעבור ההשקעה שלהם.
אנחנו בפורטל בנקט מציעים לכם לעשות השוואת הצעות ומחירים לא רק עבור שירותי ייעוץ משכנתא חשובים, אלא גם עבור תחומים אחרים הלקוחים מתחום המשכנתא כגון: פריסת משכנתא, מיחזור משכנתא ואפילו ביטוח משכנתא. אצלנו תוכלו לבחור ממי לקבל הצעת מחיר עובר השירות הדרוש לכם מבין שלל הגופים הפיננסים המציעים שירותים פיננסים מתחום המשכנתא. ההצעות שתקבלו ייסייעו לכם לקבל תמונת מצב עדכנית על שוק המשכנתאות, ולבחור בנותני השירות המתאימים לכם ביותר מבחינת שירות ומחיר.

היכנסו לעמוד המשכנתאות שלנו וקבלו הצעות לייעוץ משכנתא, מיחזור משכנתא, פריסת משכנתא וביטוח משכנתא, ועשו צעד נוסף לקראת החלום של רכישת בית!
השקעה בנדל"ן נחשבת לאחת ההשקעות הבטוחות והמשתלמות ביותר, כאשר משקיעי נדל"ן נבונים שיודעים לצפות ולנצל הזדמנויות עומדים בפני אפשרויות רבות להניב רווחים גדולים. למרות כל זאת, בחירה של נדל"ן להשקעה היא לא משימה כל כך פשוטה משום שבחירה של נכס נדל"ן שישמור על ערכו ואף יוסיף לו היא בחירה המורכבת ממספר גורמים שונים ומגוונים. בשל כך אני בפורטל מציעים לכם שירות של השוואת הצעות מחיר להשקעה בתחום הנדל"ן באופן קל פשוט וברור.
אצלנו בפורטל תוכלו לבצע השוואות להצעות שונות מתחום הנדל"ן כגון נדל"ן להשקעה בארץ, קרקעות להשקעה, השקעה בנדל"ן למגורים ואפילו נדל"ן להשקעה בחו"ל. אצלנו הגולש יכול לבחור ממי לקבל הצעה מבין שלל גופי הנדל"ן השונים איתם אנו עובדים בשיתוף, ולבחור את פרויקט הנדל"ן בו הוא מעוניין להשקיע ולהתחיל להניב רווחים מהשקעה נכונה ונבונה. השוואת ההצעות תוכל לעזור לכם לסנן בין הצעות שאינן רלוונטיות עבורכם, ולסייע לכם להשקיע את כספכם באפיק המתאים לכם ביותר.

היכנסו לעמוד הנדל"ן שלנו ובחרו באפיק ההשקעה המתאים לכם כגון: נדל"ן להשקעה בארץ, נדל"ן למגורים, קרקעות להשקעה או נדל"ן להשקעה בחו"ל, ותתחילו להניב תשואות בהקדם!

שערי המט"ח בחסות פורקספרוז - פורטל שוק ההון הישראלי

:מפרסמים אצלנו

איפה מומלץ לקנות נדל"ן להשקעה?

שוק הנדל"ן בישראל הוא שוק רחב, עשיר, צומח ורלוונטי מאוד עבור ישראלים שמחפשים איפה להשקיע סכומים גדולים של כסף. מחירי הדיור עולים וחלק מהמשקיעים בנדל''ן בארץ מגייסים כסף במשך שנים או משתמשים בהלוואות. אך אף על פי כן, עדיין הרבה מאוד ישראלים מאמינים כי השקעה בנכס נדל"ני בארץ היא ערוץ החיסכון המשתלם והחכם ביותר. אם זה להשקעה או לא, הביקוש לדירות ונכסים קיים במימדים גדולים בארץ וב

לימודים בתחום הכספים

תחום הכספים הינו תחום שהיריעה שלו מתפרסת על פני תעשיות רבות במשק הישראלי, הפעם נתמקד בשני תחומי לימודי מבוקשים: שוק ההון וחשבי שכר. ענף הכספים נוגע למעשה בכל תחום בחיינו האישיים והמקצועיים. אנו חיים בעידן קפיטליסטי המצריך מכל אחד מאיתנו להתמודד בשלב מסויים עם עתידנו הכלכלי. המשפט אומנם נשמע כללי אחד זאת בשל העובדה שבאמת ענף זה נוגע הן לאנשים המחפשים לעשות את הונם בשלל עבודות, או לנסות ולהשי

מתי אפשר למחזר משכנתא

למה כדאי למחזר משכנתא? כשלקחתם משכנתא לפני כמה שנים, הייתם יותר צעירים, כנראה שלא היו לכם ילדים, וגם המשכנתא שהציעו לכם בבנק נראתה מההצעות הטובות בשוק. אבל בינתיים, דברים השתנו, המשכורות שלכם, ההוצאות שהלכו וגדלו. נוסף על כך המשכנתאות בשוק השתנו, והריבית ירדה, או עלתה, כך שנוצרו סוגי משכנתאות אחרים וגם הכללים השתנו.? כשחותמים על משכנתא, אמנם ישנה התחייבתם לשנים ארוכות, אך עדיין אין חובה להי

סוגי הביטוחים לעסק שלך

סוג העסק הוא מרכיב חשוב בנושאי הביטוח, לבעלי עסק ליהלומים חשוב לבטח את עצמו מגניבות, לבעלי מסעדה, חשוב לבטח עצמו משריפות וכן הלאה. הביטוח נועד כדי להגן על בעלי העסק ממגוון הסכנות או התביעות העלולות לפגוע בו עקב טעויות תמימות או פעולה מכוונת, בין אם ישנם בעסק מאות עובדים או עובדים בודדים. כמו כן חשוב לגוון במספר כיסויים על מנת להגן על העסק מכל תרחיש אפשרי.   לעמוד הביטוחים באתר Bank

איך אפשר לקחת הלוואה ללא ערבים

שוק ההלוואות בישראל היום מופרה בעזרת רוב האוכלוסייה בישראל המציאות מקומית הכלכלית ויוקר המחיה מפנים אנשים אשר לא עומדים בעומס ההוצאות לנסות ולקחת הלוואות. ענף ההלוואות הוא היעד המועדף על אותם אנשים המצויים תחת מעטה של חובות בבנק ועדיין מבקשים  לבצע עסקאות מסוימות. בין אם זה בכדי לסגור את החוב, או בין אם זה לבצע עסקה כלכלית אשר  נמצאת מעבר ליכולות הכלכליות שלהם. בנוסף, הלוואות הן הפיתר

המידע החשוב ביותר על הלוואה לשכירים

עובדים שכירים לא תמיד יכולים להגדיל את היקף ההכנסות החודשי שלהם על פי מאמץ חד פעמי כדי לעמוד כלכלית בהוצאות מוגברות או מצטברות של מחיה. גם עובדים שכירים אשר יכולים להגדיל את ההיקף של ההכנסות כפי מאמצם לאורך יותר מחודש צפויים להגיע לעתים למבוי סתום כשהמינוס רובץ על הכתפיים והתוספת אינה משפיעה עליו ברמה  מספקת. לקיחת הלוואה היא אופציה, אבל מה יהיה עם מסגרת האשראי, עם ההוצאות השוטפות שצריך לש

callus