מתי אפשר למחזר משכנתא


למה כדאי למחזר משכנתא?
כשלקחתם משכנתא לפני כמה שנים, הייתם יותר צעירים, כנראה שלא היו לכם ילדים, וגם המשכנתא שהציעו לכם בבנק נראתה מההצעות הטובות בשוק. אבל בינתיים, דברים השתנו, המשכורות שלכם, ההוצאות שהלכו וגדלו. נוסף על כך המשכנתאות בשוק השתנו, והריבית ירדה, או עלתה, כך שנוצרו סוגי משכנתאות אחרים וגם הכללים השתנו.? כשחותמים על משכנתא, אמנם ישנה התחייבתם לשנים ארוכות, אך עדיין אין חובה להישאר נאמנים דווקא למשכנתא הזו ואתם יכולים למחזר את ?המשכנתא כדי שתוכלו ליהנות מתנאים טובים יותר.
 
 
מה זה אומר למחזר משכנתא?
?מיחזור משכנתא זה בעצם לקיחת משכנתא חדשה בתחליף לקודמת ובתנאים טובים יותר, לשלם בזכותה את החוב שעוד נותר על המשכנתא הקיימת ולשלם כל חודש את ההחזר על המשכנתא החדשה. לשם כך, עליכם לבצע סקר שוק נוסף לגבי סוגי המשכנתאות האפשריות לכם ולבחון מחדש כיצד הצעות שונות מתאימות למצבכם הנוכחי ולשינויים שאתם מעריכים שיקרו בעתיד שלכם.
 
כדאיות למחזור משכנתא
במחזור משכנתא תוכלו גם לבצע מחיקה של החוב הקיים על ידי מציאת עסקת משכנתא אחרת שתאפשר להתגבר על הקנס משבירת תוכנית ההלוואה הקודמת. הסכום החדש יאפשר לא רק חיסכון מואץ של הכסף, אלא תוכנית שתצמצם את התשלומים ובכך גם תקצר את זמן המחויבות לבנקים. במקרים רבים יש חשיבות רבה לתזמון בהחלפת המשכנתאות.
 
 
בדיקת מחזור משכנתא
בהרבה פעמים תזמון מצדיק החלפה של המשכנתא. לדוגמא, אם הריבית התקופתית במשק נמצאת על אחוז גבוה או נמוך יותר מזה של המשכנתא הקודמת, זה משנה את הכדאיות. ליתר ביטחון, כדאי להתייעץ עם יועצי משכנתאות על העמלות שאתם תאלצו לשלם, כמו עמלה להפרשים, עמלה של פיצוי מדד, עמלת אי הודעה לסילוק משכנתא, של ההיוון, ועוד.
iphoneBtn
iphoneBtn
iphoneBtn
iphoneBtn
iphoneBtn
iphoneBtn

מלא פרטיך ונציגי הגופים המסומנים יחזרו אליך בהקדם:

 
קבלו הצעות לייעוץ משכנתא
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
 
קבלו הצעות למחזור משכנתא
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
 
קבלו הצעות לפריסת משכנתא
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
articlePic

ייעוץ משכנתאות - הדרך לחיסכון

אנשים רבים בוחרים להיעזר באנשי מקצוע בתחום המשכנתאות במטרה להצליח לקבל את תנאי ההלוואה הטובים ביותר. המשך...
articlePic

מתי אפשר למחזר משכנתא

כשלקחתם משכנתא לפני כמה שנים, הייתם יותר צעירים, כנראה שלא היו לכם ילדים, וגם המשכנתא שהציעו לכם בבנק נראתה מההצעות הטובות בשוק. אבל בינתיים, דברים השתנו, המשכורות שלכם, ההוצאות שהלכו וגד המשך...
articlePic

כיצד לתכנן את תשלומי המשכנתא

כיצד אפשר לתכנן את תשלומי המשכנתא כך שהחזרי המשכנתא העתידיים יתאימו לקצב גידול המשפחה? המשך...
articlePic

הריביות שאפשר לקבל על המשכנתא

עולם כלכלי שלם מסתמך על מצב הריביות במשק. בתקופה האחרונה חלה הפחתה בריבית לכדי הרמה הנמוכה ביותר שנרשמה אי פעם בישראל, אפילו מתחת המשך...
callus