להשקיע כסף ולהרוויח: 4 אפיקי השקעה מומ


כל שנה מביאה איתה טרנדים חדשים שאנחנו צריכים לעקוב אחריהם, כמעט בכל תחום בחיים שלנו. גם בתחום הפיננסי, ובפרט בתחום ההשקעות, לכל תקופה יש את הכוכבים שלה. עולם ההשקעות הוא עולם שמשתנה כל הזמן לפי רוח התקופה וגם בשנת 2019 יהיו שינויים וחידושים רבים בתחום הזה. 
 
אז במה כדאי להשקיע כסף ולהרוויח ומהם התחומים הפחות מוכרים של עולם האפשרויות הזה? אלו הם 4 אפיקי השקעה מומלצים שכדאי להכיר בשנת 2019 שבאה עלינו לטובה. 
 

פרויקטים בנדל"ן

 
גם השנה, כמו בשנים קודמות, השקעות בנדל"ן מספקות אפיק השקעה טוב להשקיע כסף ולהרוויח סכומים יפים באופן קבוע – בין אם זה על ידי רכישה והשכרה של נכסים או השתתפות במיזמי נדל"ן מתקדמים יותר שיניבו רווח גבוה בעתיד. 
 
השקעות בנדל"ן הוא שם קוד לאינספור אפשרויות, בין היתר השקעות בנדל"ן בחו"ל. ההשקעות בשנים האחרונות היו בעיקר במדינות מזרח אירופה ובארצות הברית. בשנים האחרונות גם גרמניה הפכה להיות יעד טוב למשקיעים ואליה מצטרפות מדינות מתפתחות כמו פולין ורומניה. 
 
חברות רבות מציעות אפשרויות השקעה בנדל"ן בארצות הברית, שמספקת שוק גדול ומגוון שבו כל משקיע יוכל למצוא נכס שמתאים לתקציב שלו, כך ניתן להשקיע כסף ולהרוויח גם כשאין לך סכומי עתק גבוהים מאד.
 

נדל"ן עסקי של "העולם החדש"

 
או במילים אחרות, מתחמים עסקיים כמו We Work שמספקים היום למשקיעים בכל רחבי העולם אפיק חכם שמחובר ישירות למה שקורה היום בשוק העבודה. בשנים האחרונות המגמה של חברות רבות היא לעבוד בתוך מתחמי עבודה משותפים, מה שמאפשר למשקיעים להצטרף למיזמים ולהשקיע בנדל"ן מסחרי ועסקי שמיועד למטרה זו. 
 
המגמה הזו של עבודה במתחמים משותפים הולכת ומתחזקת עם השנים, זאת מתוך הצורך של חברות קטנות לספק תנאי עבודה מאד נוחים ומפנקים לעובדים ועם זאת, לקצץ בהוצאות. 
 

פיתוח התשתיות הירוקות

 
התחום של איכות הסביבה ואקולוגיה הוא תחום שמלווה אותנו כבר שנים, אבל בשנת 2019 המודעות תמשיך להתגבר והצורך למצוא פתרונות אקולוגיים לתשתיות בכל תחומי החיים, מתחבורה ועד בנייה, ממשיך להיות דחוף. 
 
ניתן להשקיע כסף ולהרוויח מפרויקטים בתחום התשתיות, בעיקר בתחומים כמו חסכון באנרגיה, פרויקטים סולריים, מחזור וכדומה. מיזמים בתחומים אלו מושכים אליהם משקיעים שמזהים את הצורך במציאת פתרונות חכמים יותר ושיפור תנאי המחייה שלנו, גם באזורים מתפתחים ומפותחים. 
 

סטארטאפים וחברות טכנולוגיה

 
את כל הדברים שציינו כאן בנושא התשתיות הירוקות, לצד פתרונות בעוד מגוון רחב של תחומים – מרפואה ועד לטכנולוגיה, מייצרים והוגים אנשים צעירים. דור הסטארט-אפ הוא כבר מזמן לא רק בגדר מקרים בודדים אלא תנועה שממשיכה להתחזק של יזמים עם רעיונות מבריקים שמחפשים משקיעים. 
 
במקרה של השקעה בסטארט אפ יש יחסית סף סיכון גבוה ולכן צריך לבדוק, לחקור, לזהות פוטנציאל ולקבל חוות דעת מקצועיות לפני שמשקיעים כספים בחברה מסוימת. 
כל אפיקי ההשקעה האלו מאפשרים גם למי שאין ברשותו סכום גדול מאד, לקחת חלק ולהשקיע כסף – ואפילו להרוויח. 
iphoneBtn
iphoneBtn
iphoneBtn
iphoneBtn
iphoneBtn
iphoneBtn

מלא פרטיך ונציגי הגופים המסומנים יחזרו אליך בהקדם:

 

USG capital

USG capital
קבלו הצעות למסחר במט"ח
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
 

USG capital

USG capital
קבלו הצעות לניהול תיקי השקעות
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
 

USG capital

USG capital
קבלו הצעות למסחר עצמאי
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
 
קבלו הצעות לפיקדון
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
 

גולד קפיטל

גולד קפיטל
קבלו הצעות לתוכניות חיסכון
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
 

USG capital

USG capital
קבלו הצעות לחוזים עתידיים
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
articlePic

להשקיע כסף ולהרוויח: 4 אפיקי השקעה מומ

כל שנה מביאה איתה טרנדים חדשים שאנחנו צריכים לעקוב אחריהם, כמעט בכל תחום בחיים שלנו. גם בתחום הפיננסי, ובפרט בתחום ההשקעות, לכל תקופה יש את הכוכבים שלה. עולם ההשקעות הוא עולם שמשתנה כל הזמן לפי ר המשך...
articlePic

לכמה זמן מומלץ להשקיע כסף בבית השקעות

האם להשקיע בהשקעה סולידית או לא? האם לבחור בנתיב השקעות שהוא כמו רכבת הרים, וכך גם התשואות האפשריות מזנקות לגובה – כפי שהן עלולות לנחות מטה במהירות? יש להחליט על נתיב להשקעות ולהשפיע על רמת ההשקע המשך...
articlePic

איך לחסוך לעתיד ילדנו?

עם הולדת הילדים, סביר להניח שצפות תקוות לזרוע את פירות העתיד, ולהשקיע גם באופן כספי ולהבטיח את העתיד, או לפחות את היכולת לממן את האירוע של הברית, בר המצווה ולפתוח קופה שתצטבר לכדי אוצר לכשיגדל. המשך...
articlePic

משכנתא לוקחים עם ייעוץ חכם

משכנתא היא נושא "חם" שלוקח חלק בשיחות רבות על תכנון העתיד הפיננסי. משכנתא היא אמנם התחייבות לפרק זמן גדול מאוד, אולם עדיין יש לפעול ככל שניתן כדי לצמצם את ההוצאות הנלוות לה. יועץ משכנתא הוא התשוב המשך...
callus