כל מה שרציתם לדעת על תיקון 190


מהם היתרונות של השקעה בקופת גמל לפי תיקון 190 ולמי החיסכון הזה מתאים? כל התשובות במאמר הבא

 

אחד מאפיקי החיסכון לטווח ארוך הוא קופת גמל. זהו אפיק חיסכון בו תיהנו מהטבות מס בהתאם לתקרות מסוימות הנקבעות מידי שנה, ושיאפשר לכם לחסוך כספים לגיל הפרישה. ישנם מגוון רחב של מסלולים לקופות הגמל, ומומלץ להתייעץ עם יועצי השקעות כדי להחליט מהו המסלול המתאים לכם ביותר. ישנן קופות גמל לתגמולים לעמיתים שכירים, קופות גמל לתגמולים לעמיתים עצמאיים, קופת גמל אישית לפיצויים, קופת גמל להשקעה ועוד. כל אחד יכול להפריש באופן עצמאי כספים לקופת הגמל, וכאשר החוסך הינו שכיר התשלום לחיסכון נחלק בין המעסיק לעובד.

 

מהם היתרונות של קופת גמל?

 

 

קופת גמל איננה כוללת מוצר ביטוחי לעומת קרן פנסיה ובביטוח מנהלים, והמשמעות היא שכל הכספים שהפקדתם הולכים לחיסכון שלכם ולא למרכיב הביטוח שיקטין את החיסכון. המשקיעים בקופת גמל נהנים מהטבות מס שונות על הכספים בעת המשיכה. בנוסף, קופת הגמל מנוהלת על ידי מנהלי השקעות מקצועיים ובעלי ניסיון רב שידעו איך לעבוד עם הכסף שלכם, לגוון את ההשקעות תוך צמצום הסיכוניים ואיך להשיג עבורכם את התשואות הטובות ביותר. מעבר לכך, השקעה בקופת גמל הפכה למשתלמת במיוחד מאז 2012.

 

 

מהו תיקון 190?

 

 

תיקון 190 הוא תיקון לפקודת מס הכנסה שנכנס לתוקף בשנת 2012 המגדיל את הפטורים מתשלום מס על קצבת זקנה. היתרונות של תיקון 190 הוא שהוא מאפשר להפקיד כספים לקופת גמל במעמד עצמאי ולמשוך אותם בשתי אפשרויות: כקצבה חודשית מעל גיל 60 הפטורה ממס לכל החיים, או באמצעות משיכה חד פעמית בכפוף לתנאים מסוימים ובתשלום מס של 15 אחוז במקום 25 אחוז מס כפי שנהוג במכשירי השקעה אחרים. התיקון מתאים לאנשים הקרובים לגיל 60 שיש להם כספים פנויים והם מחפשים השקעה נבונה, או לשכירים שיש להם הכנסה גבוהה הכפולה מהשכר הממוצע במשק והם מעוניינים להפקיד כספים מעבר לתקרה הפטורה ממס. דמי הניהול של קופת גמל בתיקון 90 נמוכים לעומת אפיקי השקעה אחרים. ניתן ליצור קשר עם חברות הביטוח השונות ולהצטרף בקלות למסלול ההשקעה המשתלם הזה.

 

iphoneBtn
iphoneBtn
iphoneBtn
iphoneBtn
iphoneBtn
iphoneBtn

מלא פרטיך ונציגי הגופים המסומנים יחזרו אליך בהקדם:

 
קבלו הצעות למסחר במט"ח
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
 
קבלו הצעות לניהול תיקי השקעות
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
 
קבלו הצעות למסחר עצמאי
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
 
קבלו הצעות לפיקדון
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
 
קבלו הצעות לתוכניות חיסכון
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
 
קבלו הצעות לחוזים עתידיים
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
articlePic

פיתוח עסקי לעורכי דין

משרד עורכי דין זהו עסק לכל דבר, וככזה צריך לדעת לפתח ולנהל אותו בצורה נכונה על מנת שיצליח. המשך...
articlePic

המדריך להשקעה בזהב

השקעה בזהב נחשבת להשקעה סולידית ובטוחה יחסית מהסיבה הפשוטה שהזהב הוא מוצר פיזי ומתכת יקרה שנחשבת למשאב מוגבל על פני כדור הארץ ומכאן הביקוש הגבוה לזהב. המשך...
callus