המדריך להשקעה בזהב


השקעה בזהב נחשבת להשקעה סולידית ובטוחה יחסית מהסיבה הפשוטה שהזהב הוא מוצר פיזי ומתכת יקרה שנחשבת למשאב מוגבל על פני כדור הארץ ומכאן הביקוש הגבוה לזהב. 
 
בתקופות של משבר בשווקים ואינפלציה או אי וודאות כלכלית היווה הזהב עוגן למשקיעים ושוויו עלה באופן משמעותי. זהב הוא גם מוצר גלובלי ולכן, השווי שלו אוניברסלי ולא תלוי זמן או מקום. 
 
מעבר לכך, ניתן ליצור מהזהב מגוון מוצרים כמו תכשיטים, מטילים ומטבעות ולסחור בהם.
 
כחומר עמיד מאוד, הזהב שומר על מראהו לאורך זמן, אינו מתכלה ומי שמשקיע בזהב יוכל לממש את ההשקעה שלו בטיימינג הנכון – כאשר על פי הבורסה השווי של הזהב עולה באופן משמעותי. 
 
יתרונות נוספים שהופכים את ההשקעה בזהב לכדאית: ניתן לדעת מה טוהר הזהב כבר בתהליך הקנייה ובעלות והחזקת זהב מהווה פוטנציאל לרווח עתידי.
 

איך מתחילים להשקיע בזהב?

 
כאשר משקיעים בזהב חשוב להבין את ההבדלים בין מידת הקרט כאשר שווי הזהב מדורג ל-- K9, K14, K18, K21, K24 וככל שיש יותר קרט לתכשיט או למוצר, כך הוא שווה יותר כש-24 קרט הוא הגבוה ביותר ומתאר פריט שמכיל 99% זהב טהור. 
 
ניתן לפנות לחברות מקצועיות ולהשתמש במחשבון זהב על מנת להבין כמה שווה המוצר שבידכן. המחשבון מתייחס לשווי הבורסאי העולמי של זהב שמחושב על פי גרם. 
סוחרים זהב מחליטים מלכתחילה באיזה מוצר זהב להשקיע – תכשיטים, מטבעות או בוליונים או מטילים. מטבעות זהב מיועדים לאספנים ונמדדים בשווי נומיסמאטי ובוליונים נמדדים על פי אחוז טוהר הזהב ומשקלו וכאשר רוכשים מטבעות יש לקחת בחשבון את טוהר הזהב ואם רוכשים מחו"ל יש להתייחס לפרמיה שמייקרת את הרכישה וכן את עלות הביטוח ועלויות השילוח ארצה. רכישת מטילי זהב מחייבת התייחסות לגודל ולמשקל המטיל והאם יש עליו הטבעת תו האיכות הבינלאומי Proof. בכל מקרה, לאחזקה בזהב אין עלויות מיוחדות אלא אם כן תחליטו להפקידו בכספת. אבל הוא לא גורר ריביות כמו במקרה של הפקדות. היתרון הבולט של השקעה בזהב הוא גם לא תלוי ממשלה או מקום, כך שאם יש משבר במדינה כלשהי וירידת מטבע, ניתן להשתמש בזהב כאלטרנטיבה למטבע. 
 
בחרו לעצמכם את הדרך האידיאלית בעיניכם להשקעה בזהב: זכרו שתכשיטי זהב אפשר לענוד וליהנות מהם מלבד ההשקעה ואילו רכישת מניות של חברה העוסקת בזהב היא השקעה ממונפת כך שאם החברה נקלעה להפסד, גם המשקיע מפסיד. מטילים ומטבעות זהב לרוב תצטרכו לאחסן במקום בטוח.
 

2020 בסימן תור הזהב

 
אם החלטתם להשקיע בזהב יש לקחת בחשבון שזהב היא השקעה לטווח ארוך ולרוב תשמרו את הזהב בידיכם עד שיגיע הזמן הנכון לממש את העסקה ולהפיק את הרווח המקסימלי מהזהב. על פי מומחים בשוק הזהב, בשנת 2020 צפוי הזהב לעלות ב-30% ל-2,000 דולר לאונקיה. עם תחזית אופטימית ומבטיחה שכזאת לא פלא ששוק הזהב נעשה פופולארי ומשקיעים רבים מפזרים סיכונים על ידי החזקה בזהב. ניתן לרכוש ולמכור אותו בכל עת ומכל מקום בעולם, אך רצוי לקנות מהמומחים בתחום – חברת תכשיטים או חברה המתמחה במכירת ורכישת זהב אשר תבצע בדיקה מקיפה על שווי הזהב הבורסאי ותעניק לכם את התמורה ההוגנת על פי השווי העולמי בתנאי התשלום המועדפים עליכם: מזומן, העברה בנקאית, צ'ק או תשלום בכרטיס אשראי ולא תחייב אתכם להחליף תכשיט זהב תכשיט אחר או לקבל תכשיט זהב בתמורת למטיל וכדומה.
 
שקלו בתיק ההשקעות שלכם השקעה מגוונת בזהב ובררו מתי התזמון הנכון למכירת הזהב. 
iphoneBtn
iphoneBtn
iphoneBtn
iphoneBtn
iphoneBtn
iphoneBtn

מלא פרטיך ונציגי הגופים המסומנים יחזרו אליך בהקדם:

 
קבלו הצעות למסחר במט"ח
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
 
קבלו הצעות לניהול תיקי השקעות
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
 
קבלו הצעות למסחר עצמאי
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
 
קבלו הצעות לפיקדון
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
 
קבלו הצעות לתוכניות חיסכון
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
 
קבלו הצעות לחוזים עתידיים
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
articlePic

חשיבות ייעוץ ארגוני לעסקים וחברות

לכל ארגון - בין אם מדובר בארגון קטן ביותר ובין אם מדובר בארגון עצום המונה אלפי חברים ועובדים, יש תכונות דומות. הארגון, מהווה למעשה מערכת המשך...
articlePic

מדריך לשימוש נכון בקופה רושמת

אם בעבר קופה רושמת הייתה עבור קבלת תשלום מלקוחות, כיום היא הפכה לקופה שיכולה לתת פיקוח על הסחורה, ניפוק של מידע ודוחות ועוד ועל כן הפכה לפופולארית ונחוצה לבעלי עסקים. אז מהי בדיוק קופה רושמת, מהם המשך...
articlePic

מציאת מקור מימון לסטארט אפ חדש

בעולם הזימות, חשוב מאוד להבין כיצד להיכנס לעסקה בצורה נכונה בגיוס ההון ומציאת מקור מימון מהימן, מהן האפשרויות אשר עומדות בפני היזמים והסטארט- אפים בתחילת דרכם, וכיצד להתנהל מול המשקיעים בצורה נכו המשך...
callus