הלוואה לעסקים האם היא רלוונטית גם לך?


בתרחיש האידיאלי, היה לכם הון שבאמצעותו הייתם יכולים ליהנות מעצמאות כלכלית מלאה. בפועל, לא מעט עסקים – קטנים וגדולים, מגיעים לנקודה בה הם מבינים כי הפתרון האידיאלי בעבורם הוא הלוואה. עם הלוואה בתנאים טובים, אתם יכולים לקדם פעילויות עסקיות, להרחיב את הפעילות עסקית וכן, גם לסגור חובות. מתי גם לכם כדאי לשקול אפשרות להלוואה?
 

משכירים לעצמאים: פותחים עסק!

 
לא מעט שכירים מעידים כי אם רק הייתה להם היכולת הכלכלית, הם היו עושים את הצעד ופותחים עסק. לעצמאות ישנם המון יתרונות: החל מהגשמת החלום המקצועי ועד הפוטנציאל להרוויח יותר. הרבה יותר. פתיחת עסק לא מבוססת אך ורק על גיבוש תכנית עסקית, יצירת מוצר אטרקטיבי וגיוס עובדים, אלא גם על השקעה כספית לא מבוטלת. הלוואה לפתיחת עסק תאפשר גם לכם לעשות את הצעד, ולהגשים את עצמכם.
 

בעקבות ההצלחה: פתיחת סניף נוסף

 
ישנם עסקים שלא מסתפקים אך ורק בסניף אחד, אלא רוצים להרחיב את הפעילות העסקית. הרחבת הפעילות מעידה על מוצר אטרקטיבי, ביקוש מצד הלקוחות והצלחה גדולה במתכונת העבודה הנוכחית. פתיחת סניף נוסף שיאפשר לכם להעניק שירות בערים נוספות, מצריך מכם להשקיע כסף. הדרך להתקדם ולהתרחב? באמצעות הלוואה! לעתים, הקמה של סניף שני עולה יותר מהקמת הסניף הראשון. מדוע?
 
  • פתיחת סניף גדול יותר בהשוואה לסניף הנוכחי
  • בהתאם, גיוס צוות עובדים נרחב יותר
  • השקעה בריהוט ועיצוב הסניף במטרה להפוך אותו לסניף דגל
  • השקעה גדולה בפרסום, שיווק ויחסי ציבור
  • הכשרות מקצועיות לעובדים וכן הלאה...
 
לעתים, ההתרחבות העסקית לא באה לידי ביטוי בפתיחה של סניף פיסי, אלא דווקא בהקמה של נכס דיגיטלי המאפשר רכישה אונליין. לדוגמא: חנות תכשיטים מוכרת ואהובה, שבוחרת להציע טבעות אירוסין לא רק בחנות הפיסית, אלא גם בחנות באינטרנט. הביקוש הרב של גברים מאורסים מכל הארץ, מוביל את בעלי החנות לחשוב על התרחבות ולהנגיש את מיטב התכשיטים והטבעות. 
 

כשאתם זקוקים להלוואה על מנת לכסות חובות

 
לעתים, בעקבות ניהול כלכלי לא נכון, עסקים מגיעים לנקודה בה הם זקוקים להלוואה. מעבר לכך, גם ישנם אתגרים בלתי צפויים שהדרך לצלוח אותם היא הלוואה. לדוגמא: משבר הקורונה, שגרם לקשיים אצל המון עסקים ורובם אף התחילו לבדוק אפשרויות להלוואות. ביום אחד, המדינה סגרה עסקים – קטנים וגדולים, תוך שתשלומי השכירויות, הארונונה והמיסים ממשיכים לרדת. הלוואה תאפשר גם לכם להתמודד עם אתגר הקורונה, ולשוב לפעילות עסקית תקינה ביום שאחרי.
iphoneBtn
iphoneBtn
iphoneBtn
iphoneBtn
iphoneBtn
iphoneBtn

מלא פרטיך ונציגי הגופים המסומנים יחזרו אליך בהקדם:

 
קבלו הצעות למסחר במט"ח
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
 
קבלו הצעות לניהול תיקי השקעות
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
 
קבלו הצעות למסחר עצמאי
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
 
קבלו הצעות לפיקדון
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
 
קבלו הצעות לתוכניות חיסכון
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
 
קבלו הצעות לחוזים עתידיים
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
articlePic

מדריך לשימוש נכון בקופה רושמת

אם בעבר קופה רושמת הייתה עבור קבלת תשלום מלקוחות, כיום היא הפכה לקופה שיכולה לתת פיקוח על הסחורה, ניפוק של מידע ודוחות ועוד ועל כן הפכה לפופולארית ונחוצה לבעלי עסקים. אז מהי בדיוק קופה רושמת, מהם המשך...
articlePic

מציאת מקור מימון לסטארט אפ חדש

בעולם הזימות, חשוב מאוד להבין כיצד להיכנס לעסקה בצורה נכונה בגיוס ההון ומציאת מקור מימון מהימן, מהן האפשרויות אשר עומדות בפני היזמים והסטארט- אפים בתחילת דרכם, וכיצד להתנהל מול המשקיעים בצורה נכו המשך...
articlePic

פיתוח עסקי לעורכי דין

משרד עורכי דין זהו עסק לכל דבר, וככזה צריך לדעת לפתח ולנהל אותו בצורה נכונה על מנת שיצליח. המשך...
articlePic

המדריך להשקעה בזהב

השקעה בזהב נחשבת להשקעה סולידית ובטוחה יחסית מהסיבה הפשוטה שהזהב הוא מוצר פיזי ומתכת יקרה שנחשבת למשאב מוגבל על פני כדור הארץ ומכאן הביקוש הגבוה לזהב. המשך...
callus